Otwieramy Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Hero!

Z wielką radością informujemy, że w Warszawie, w Miasteczku Wilanów, przy Przedszkolu Hero!Academy otwieramy Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne HERO!

W naszej ofercie:

Terapia i konsultacje
Centrum diagnostyczno-terapeutyczne Hero! tworzy zespół terapeutów różnych specjalizacji. Prowadzimy diagnozy i terapie dzieci, młodzieży i dorosłych.
Swoją pracę opieramy o fundament Rodzicielstwa bliskości oraz komunikacji bez przemocy NVC.
Jednym z naszych celów jest propagowanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktyki empatii, szacunku oraz uwzględniania uczuć i potrzeb każdego człowieka Małego i Dużego.
W Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym Hero! prowadzimy również warsztaty, szkolenia i konsultacje dla rodziców oraz nauczycieli przedszkoli i szkół. Zapraszamy także wszystkich, którzy chcą pracować oraz żyć w empatii i autentyczności ze swoimi uczuciami i potrzebami oraz uczuciami i potrzebami innych.
Zapraszamy do zapoznania się z miejscem przyjaznym Dziecku i Jego najbliższym…

Przedszkole terapeutyczne:
Przedszkole Terapeutyczne prowadzone przez Hero! Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne to miejsce tworzone z myślą o potrzebach dzieci ze specjalnymi wyzwaniami edukacyjno-terapeutycznymi.
Nasze doświadczenie pokazuje, że tylko holistyczne podejście oraz wielopłaszczyznowe oddziaływania mogą wesprzeć w rozwoju Dzieci i przygotować je do najefektywniejszego uczestnictwa w życiu społecznym. Dlatego nasza filozofia oparta jest na trzech podstawowych wartościach: akceptacji i szacunku, relacji we współpracy oraz zaangażowania.

Lokal:

• 300 m2 nowoczesnej, starannie zaprojektowanej powierzchni,
  • dwie sale terapeutyczne, dwa gabinety do terapii indywidualnej, sala do terapii SI, sala doświadczania świata i terapii światłem,
  • proste i nowoczesne wyposażenie sal,
  • duże, otwierane okna,
  • przedszkolny plac zabaw.

Zapraszamy:
Małgorzata Świerkula